Najlepsze prezenty czekoladowe na Boże Narodzenie

Prezenty czekoladowe występują w wielu formach, dzięki czemu są uniwersalne na każdą okazję. Ludzie dają sobie nawzajem bombonierki, balotynki, tabliczki czekolady, cukierki i inne czekoladowe wyroby. Szczególnie popularne z nich są balotynki, np. takie jak ta na lewo <<<. oraz personalizowane bombonierki, takie jak ta druga na lewo. Są one popularne ze względu na to że łączą dwie cechy – elegancki wygląd i bardzo smaczne czekoladki. Poniżej dowiecie się o najlepszych prezentach z czekolady na Boże Narodzenie.

Prezenty czekoladowe na gwiazdkę – bombonierka

Bez wątpienia najpopularniejszy rodzaj prezentu z czekolady. Bombonierki mogą wystąpić pod różnymi postaciami. Na przykład zwykłe pudełko, bez żadnych ozdób z pralinkami czekoladowymi w środku, albo jako bardzo eleganckie, ukształtowane w kształt geometryczny, ozdobione wstążkami i malowaniami, pudełko z wygrawerowaną lub nadrukowaną dedykacją z belgijskimi pralinkami czekoladowymi w środku. Bez względu na to, na jaką bombonierkę zdecydujecie się – każda z nich, pod warunkiem że czekoladki w niej są wykonane z czekolady o wysokiej jakości będzie idealnym prezentem na gwiazdkę dla każdego, bez względu na wiek czy hobby.

Balotynka

Balotynka to jest małe pudełeczko z pralinkami w środku, które pomimo tego że nie jest duże prezentuje się bardzo ładnie. Balotynki zazwyczaj są obwiązane wstążeczką i posiadają miejsce na dedykację, zdjęcie albo nawet obie te rzeczy na raz, dzięki czemu możemy bardzo łatwo je spersonalizować tak, żeby trafiły w gusta osoby, którą chcemy obdarować.

Szkatułka z pralinkami

Moim zdaniem szkatułki z pralinkami czekoladowymi w środku wyglądają bardzo elegancko oraz luksusowo, dzięki czemu będą idealnym prezentem dla wymagającej osoby. Wystarczy po prostu spojrzeć na to, jak szkatułka się prezentuję – piękne, drewniane opakowanie ze śliczną dedykacją. Samo to powoduję, że prezent ten będzie perfekcyjny.

Prezenty czekoladowe – zwykła tabliczka czekolady

Zwykła tabliczka czekolady belgijskiej też nie będzie złym prezentem na gwiazdkę. Prezenty czekoladowe nie muszą być bardzo duże, pełne przepychu czy wykonane z czekolady o najlepszej jakości. Nawet zwykła tabliczka czekolady nada się na prezent dla kogoś bliskiego – w prezentach liczy się gest, a nie jak najwyższa liczba na plakietce z ceną.

Dodaj do zakładek permalink.
  • Maria

    Będę musiała wypróbować te pomysły za rok 🙂