Upominek dla kobiety – jak go podarować?

upominek dla kobiety
To, jak długo zastanawiamy się nad prezentem w głównej mierze zależy od tego jak dobrze znamy daną osobę. Jeżeli chcemy kupić upominek dla kobiety naszego życia – to często nawet nie musimy jakoś długo myśleć – zazwyczaj naszą dziewczynę/narzeczoną/żonę znamy najlepiej. Z kolei rzadko też kupujemy drogi, wyrafinowany prezent – po prostu na to nas nie stać – pieniądze wolimy po prostu przeznaczyć na utrzymanie i lepszy standard życia. Nic w tym dziwnego, że najczęstszymi upominkami na dzień kobiety są właśnie bombonierki bądź też zwykłe czekoladki. Łączą one w sobie cechy najlepszych prezentów, w bardzo niskiej cenie.

Cechy najlepszego prezentu za niską cenę – czekoladki

Nie ma co się oszukiwać – mało kto z nas jest wystarczająco bogaty, by móc sobie pozwolić na drogi prezent, nawet jeżeli chodzi o ukochaną. Dlatego zazwyczaj kupujemy czekoladki – są one zwieńczeniem najlepszych cech prezentów. Po pierwsze – każdy je lubi. Nikt chyba nie zna osoby, która odmówiłaby zjedzenia belgijskiej pralinki, gdyby została takową poczęstowana. Po drugie – można je łatwo dostosować do drugiej osoby. Jeżeli kupujemy czekoladki z wyższej półki to wiele sklepów daje nam możliwość personalizacji ich, oraz wybrania tego, jakie pralinki chcemy zobaczyć w środku. I po trzecie – są one tanie. Naprawdę – bombonierka z wyższej półki to jest koszt kilkudziesięciu złotych, co dla większości osób nie jest nawet wydatkiem który powinno się wliczać w domowy budżet. Więc jak sami widzicie – prezent na dzień kobiet w postaci czekoladek chyba jest najbardziej efektowny, i przy okazji tani.

Jak taki upominek dla kobiety podarować?

To zależy od tego jakie czekoladki kupiliśmy. Jeżeli postawiliśmy na coś taniego, co można kupić w wielu marketach, to powinniśmy je po prostu zapakować w jakieś ładne i ciekawe opakowanie – coś na wzór folii do prezentów świątecznych, ale bez prezentów świątecznych. Do takiego opakowania należy po prostu dodać etykietkę z dedykacją dla naszej ukochanej kobiety. Jeżeli jednak postawiliśmy na czekoladki z wyższej półki, i są one zapakowane w ładną bombonierkę, oraz posiadają na wieczku dedykację – to możemy po prostu podarować takie. Tutaj sprawa jest podobna jak z etui do telefonów – po co mamy opakowywać coś, co już samo w sobie jest perfekcyjne? Dlatego takim sposobem powinniśmy po prostu wręczać samą bombonierkę, bez żadnych dodatków.

Atmosfera też jest ważna

Sam prezent, nawet najlepiej wykonany nie będzie idealny. Wręczając upominek dla kobiety musimy też zadbać o to, żeby panowała romantyczna atmosfera. Możemy ją ustanowić w bardzo prosty sposób – zapalając kilka świec oraz puszczając romantyczną muzykę. Prezent podany w takiej atmosferze ucieszy naszą kobietę sto razy bardziej! 🙂

Dodaj do zakładek permalink.
 • qubaa

  Ja zawsze szykuje romantyczną kolację dla mojej ukochanej 😀

  • Wojtuś1

   ja też, to chyba najlepsza(i najbezpieczniejsza) opcja

  • daranos

   Ja też 😀

 • Mario

  Pomocne 😀