Franczyza MountBlanc – sposób na własną gastronomię

Na czym polega franczyza MountBlanc?

Franczyza MountBlanc polega na przekazaniu praw do użytkowania logotypu marki oraz dostawy belgijskiej czekolady a także innych produktów oferowanych w lokalu. Dzięki temu pijalnia czekolady i kawy posiada w pełni przygotowany lokal wraz zaopatrzeniem i może praktycznie od razu przyjmować klientów. Jedynym wymogiem jest wkład własny który trzeba wnieść w założenie spółki oraz atrakcyjna lokalizacja.

Opłacalność

Franczyza MountBlanc jest bardzo atrakcyjna zarobkowo. Jedyne koszty jakie ponosimy to przede wszystkim koszt zakupu czekoladek oraz trzy procent od utargu. Dodatkowo dochodzą również inne, drobne kwestie płatności takie jak opłata marketingowa która wynosi dwa procent od utargu. Aby poznać więcej informacji zapraszamy do zapoznania się z ofertą franczyzową MountBlanc. Zwrot następuje w ciągu trzech lub czterech lat. Więc jest to świetna inwestycja dla osób które boją się, że ich własny pomysł na biznes gastronomiczny nie wypali. Dzięki wsparciu sieci mamy większe szanse na zdobycie doświadczenia w prowadzeniu własnego lokalu a logotyp którego używamy oraz sprawny marketing doprowadzi do zwiększenia liczby klientów w naszym lokalu.

Wsparcie franczyzodawcy

Franczyza MountBlanc to nie tylko płatności i zarobki. To także smak belgijskiej czekolady, szkolenia dla personelu oraz wiele innych benefitów. Franczyzodawca oferuje bezpłatne i pełne przeszkolenie pracowników. Jest to o tyle ważne, że nie wszystkie firmy franczyzowe oferują tak dobre warunki współpracy. Ponad to, Mount Blanc oferuje pomoc przy negocjacjach najmu lokalu a także aranżacji jego wystroju. Oprócz tego biorca otrzymuje pełne wsparcie marketingowe sieci – czyli broszury, plakaty oraz ulotki – dzięki temu, wzrasta wszech społeczna wiedza o istnieniu naszej pijalni.

Franczyza w sieci MountBlanc jest bardzo atrakcyjna a szybki zwrot inwestycji powoduje, że warto pomyśleć nad współpracą z marką. Dzięki wsparciu udzielanemu przez franczyzodawcę, można wynegocjować atrakcyjne warunki wynajmu lokalu. Nietuzinkowość oferowanych czekoladek oraz kaw a także bombonierek i zestawów prezentowych powoduje przyciągnięcie uwagi konsumenta – a co z tym idzie zwiększenie liczby klientów.

franczyza MountBlanc

Dodaj do zakładek permalink.
  • Leonidas

    Bardzo ciekawa sieć. Moja ulubiona kawiarnia. Wszystko bardzo eleganckie. Ciekawe jakie są koszty założenia.